KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371153
nr 1337 1153
Augusta Borg. Signerad, daterad Paris 1886, Kopia av mord med barn. Olja på duk, 65x50 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:10:48
1.500 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr